Sıkça Sorulan Sorular


Kredi satın almak için diğer ödeme yöntemleri neler ?
Kredi satın alma işlemini paketler sayfasından paypal veya kredi kartınızla ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İşbankası ve Garanti bankası hesaplarına havale eft yaparak satın alabilirsiniz. Bunun için kredi paketleri sayfasının alt kısmında banka bilgileri mevcuttur. Mobil yani "gsm tl" transfer ile ödeme almıyoruz.

Kredileri nasıl kullanabilirim ?
Kredilerinizi anasayfa'dan "panele giriş yap" butonunu tıklayıp, uygulama giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Hangi işlem kaç kredidir ?
Sistemdeki her işlem sadece 1 kredidir. Yani retweet veya favori, hangi işlemi yaparsanız yapın, her geçerli işlem için 1 krediniz eksilecektir.

Kredi aldıktan sonra uygulamayı kaldırsam ban'lanırmıyım ?
Kredi aldıktan sonra istediğiniz zaman uygulamayı kaldırıp istediğiniz zaman tekrar giriş yapabilirsiniz. Bir kere kredi satın alan kullanıcılarımız artık asla ban'lanmazlar. Normal kullanıcılar ban'lanmış ise kredi satın alarak sisteme tekrar giriş yapabilirler.

Günlük yada aylık işlem limit sınırı varmıdır ?
Hayır, sistemde günlük yada aylık işlem limiti yoktur. Ancak twitter apilerinin işlem limitlerinden dolayı her tweete 15 dakika içinde tek seferse şuan 100 retweet yada favori gönderebilirsiniz. 15 dakika bekledikten sonra aynı tweete tekrar retweet veya favori gönderebilirsiniz.

En az ve en çok kaç işlem yapabilirim ?
En az işlem limiti yoktur, yani istediğiniz tweet'e 1 rt yada 1 fav. gönderebilirsiniz. En fazla işlem limiti havuzun güncel aktif kullanıcı sayısına göre değişmektedir. Tek seferde bir tweete uygulanan 15 dakikalık limitten yukarıdaki maddede bahsetmiştik.

Kredilerim ne zaman kadar geçerli ?
Satın aldığınız kredileriniz sistemimiz aktif olduğu ve hizmete devam ettiği sürece geçerlidir. Yani tüketilmesi için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Sistemden kazanılan ücretsiz kredilerin geçerliliği uygulamanın (api'nin) ömrü kadardır. Uygulama güncellendiğinde normal kullanıcıların kredileri 0'lanır. Kredi satın alan kullanıcıların sıfırlanmaz yani silinmez.

Başka hesaplardan atılmış tweet'lere nasıl rt veya fav. gönderebilirim ?
Başka hesaplardan atılmış tweetlere rt ve fav. göndermek için önce kendi hesabınızla işlem yapılacak tweeti retweet ediniz. Sonra panelde sayfayı yenileyin. Yeni retweet ettiğiniz tweet panelde görünecektir.

Kredi satın almanın bana avantajları nedir ?
Kredi satın alan kullanıcılar başkalarını retweet veya favori etmezler.
Reklam tweet'i atmazlar yada başkalarını takip etmezler.
Uygulamayı istedikleri zaman kaldırabilirler, istedikleri zaman tekrar giriş yapabilirler. Banlanmazlar.
Bir kere kredi alanlar dahi bütün bu imkanlardan faydalanırlar.
Kredi Paketleri sayfasından paket satın alabilirsiniz.

Kredi aldıktan sonra Twitter @hesapadı mı değiştirebilir miyim ?
Evet değiştirebilirsiniz.

Kredilerim ne zaman yüklenir ?
Kredileriniz ödemenizi gerçekleştirdikten sonra bize ulaşan paypal maili ile birlikte yüklenir. Bu işlem ortalama 30 dakika sürmektedir. Banka havalesi ile ödeme yaptıysanız mrb@retweethavuzu.org mail adresine ödeme bildirimi yaparak hangi banka hesabına para yatırdığınızı ve twitter @hesapadı'nızı bildirmeniz halinde kredileriniz aktif edilir.

Neden otomatik yüklenmiyor ?
Otomatik yüklenme sistemini test ettik, fakat @hesapadı yanlış yada eksik yazan kullanıcılar problem yaşadılar, bu sebeple bütün kredi yüklemeleri manuel olarak gerçekleştirilmektedir.

not: Sistem hızı gelen talepler doğrultusunda arttırlmıştır. Bu sebeple bazen istenilen adette işlem gerçekleşmeyebilir, fakat sistem sadece gerçekleşen işlem kadar kredi düşecek şekilde ayarlanmıştır. İstediğiniz adette işlem gerçekleştirene kadar yaptığınız işlemi tekrarlayabilirsiniz. Buradaki cevaplar size yeterli gelmediyse yada farklı sorularınız varsa, daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle İletişime geçin..
Kredi paketleri ve normal kullanıcılar için hazırlanmış hizmet şartlarını incelemenizi tavsiye ederiz.