Hizmet Detay ve Şartları


Normal Kullanıcılar için
* Sistemi ücretsiz kullananlar her gün otomatik olarak 10 kredi kazanırlar.
* İstedikleri zaman, istedikleri tweete, favori (beğeni) gönderebilirler. Retweet gönderebilmek için hesabınızın minimum 100 kredisi olmalıdır.
* Uygulamayı kaldırdıklarında süresiz olarak sistemden uzaklaştırılırlar. (Tekrar giriş yapabilmeleri için kredi satın almaları gerekir!)
* Twitter tarafından uygulama kapatıldığında, güncellendiğinde v.b. durumlarda biriktirdikleri krediler "sıfır"lanır.

Kredi Paketi Satın Alanlar için
* Kredi paketi alanlar başkalarını RT - FAV etmezler. Kimseyi takip etmezler. Reklam tweeti atmazlar. Hesapları hiç bir şekilde izinsiz işlem yapmaz.
* İstedikleri zaman, istedikleri tweete, retweet ve favori gönderebilirler.
* Kredileri bakidir. Kendileri kullanıp tüketene kadar kalıcıdır. Uygulamanın kaptılması yada çok zaman geçmesi kredilerinin silinmesine sebep olmaz.
* Uygulamadan banlanmak gibi bir durum söz konusu değildir. Kredi alanlar istedikleri zaman uygulamayı kaldırır istedikleri zaman tekrar giriş yaparlar. Özelliklerine yada kredilerine hiç bir zarar gelmez.
* Bir kere kredi paketi satın alan herkes bütün bu özelliklerden sistem devam ettiği sürece faydalanmaya devam edeceklerdir.

Otomatik Retweet ve Favori Paketi Alanlar için [şuan aktif değildir]
* Oto rt ve fav paketlerinde uygulamaya giriş yapmanıza, paneli kullanmanıza gerek yoktur. İstediğiniz adette kredi paketi satın alarak, otomatik olarak kaç adet rt, kaç adet fav. gelmesini istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
* Oto rt ve fav. paketi alanlar başkalarını RT - FAV etmezler. Kimseyi takip etmezler.
* Kredileri bakidir. Kendileri kullanıp tüketene kadar kalıcıdır. Uygulamanın kaptılması yada çok zaman geçmesi kredilerinin silinmesine sebep olmaz.
* Otomatik sistem hesabınızı 6 dakikada bir kontrol eder. Yeni tweet atılmış ise onu işleme alır ve belirlediğiniz adette retweet & favori gönderir.
* Yapılan işlemlerde +-%25 oranında esneklik vardır. Bu sayede her tweete aynı adette işlem yapılmamış olur ve işlemler organik görünür.
* Menition'lu tweetlere yani içinde @ işareti olan tweet'lere otomatik retweet ve favori gönderilmez. Biriyle sohbet ederken yada cevap yazarken atılan tweetlere oto rt fav gelmesi organik görüntüyü bozduğu için bu önlem alınmıştır.
* Tek bir tweete yapılabilecek maksimum işlem 300 - minimum işlem ise 1'dir.
* 6 dakika içinde birden fazla tweet atarsanız sistem sadece son atılan tweete işlem yapar.
* Sistemde her tweet içine belirlenen rt ve fav adedi kadar değil, tweetlere yapılmış geçerli işlem kadar krediniz düşer.

Aylık Otomatik Retweet & Favori Paketi Satın Alanlar için
* Aylık oto işlem kredi paketi alanlar başkalarını RT - FAV etmezler. Kimseyi takip etmezler. Reklam tweeti atmazlar. Hesapları hiç bir şekilde izinsiz işlem yapmaz.
* Aylık Oto rt ve fav paketlerinde uygulamaya giriş yapmanıza, paneli kullanmanıza gerek yoktur. İstediğiniz adette kredi paketi satın alarak, otomatik olarak kaç adet rt, kaç adet fav. gelmesini istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
* Aylık paketlerde alınan kredilerin geçerlilik süresi 1 aydır.
* 1 Ay boyunca atacağınız her tweete belirlediğiniz adetlerde oto işlem yapılır.
* Otomatik sistem hesabınızı 5 dakikada bir kontrol eder. Yeni tweet atılmış ise onu işleme alır ve belirlediğiniz adette retweet & favori gönderir.
* Yapılan işlemlerde +-%25 oranında esneklik vardır. Bu sayede her tweete aynı adette işlem yapılmamış olur ve işlemler organik görünür.
* Menition'lu tweetlere yani içinde @ işareti olan tweet'lere, herhangi bir twite cevap olarak atılan tweetlere otomatik retweet ve favori gönderilmez. Biriyle sohbet ederken yada cevap yazarken atılan tweetlere oto rt fav gelmesi organik görüntüyü bozduğu için bu önlem alınmıştır.
* Tek bir tweete yapılabilecek maksimum işlem paneldeki aktif kullanıcı sayısına göre farklılık göstermektedir. minimum işlem ise 1'dir.
* 6 dakika içinde birden fazla tweet atarsanız sistem sadece son atılan tweete işlem yapar.
* 1-25 arası işlem paketlerinde adil kullanım kotası olarak aylık 10.000 kredi (işlem) hakkı vardır.

Aylık Bayi Paneli Satın Alanlar için [şuan aktif değildir]
* Bayi paneli hizmeti api den bağımsızdır. Mail adresiniz ve şifre veya belirleyeceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre şeklinde panele Admin kısmından giriş yaparsınız.
* Bayilerde kredi derdi, zaman ve işlem sınırı yoktur. İstediğiniz hesabın tweetlerine panelde bulunan user kadar RT ve Fav gönderebilirsiniz.
* Bayi paneli hizmeti 1 ay süre ile geçerlidir.
* Birden çok twitter hesabı yönetenler veya reklam tantım hizmeti verenler için idealdir.

Genel durumlar:
Satış paketlerinin hiç birinde, hiç bir durumda para iadesi söz konusu değildir.
Alınan ve kazanılan kredilerin kullanımı ve hangi yönde tüketileceği kullanıcının sorumluluğundadır.
RetweetHavuzu hizmetler için sunduğu detay ve şartları gerekli gördüğü durumlarda değiştirme hakkına sahiptir.
+18, adult, taciz, terör, din ve siyaset için aşağılayıcı tweetlere işlem yapan hesapların tüm kredileri silinip, süresiz olarak sistemden uzaklaştırılacaktır.

önemli:Bu sistemi kullanan ve hizmet alan herkes burada bulunan tüm detay ve şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
not: Yapılan işlemler hesabınıza yada tweetlerinize asla zarar vermez. Buradaki bilgiler size yeterli gelmediyse yada farklı sorularınız varsa, daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle İletişime geçin..